info@ecogreen.ee

54002207

Kliimaseadmete hooldus

Kliimaseadmete hooldus üle Eesti lihtsalt ja murevabalt! Usalda oma kliimaseadmete kontroll ja hooldus eksperdile, viime tööd läbi kiirelt ja kvaliteedis me allahindlusi ei tee! Küsi pakkumist.

Kontakt

Võtke meiega ühendust!

Vastame Teie päringule 24h jooksul!


Kliimaseadmete hooldus

Kirjelda, miks kliimaseadet on vaja hooldada, kuidas te seda teete ja tee pakkumine, et võtke meiega ühendust. Pealkirjad muide igalpool hoiagi sellised lihtsad ja suht märksõna või märksõna + lause jätkub. Märksõna alati võimalikult vasakule poole ehk lausete või lõikude algusesse.

Jätka jutuga siin.

Miks tasub kliimaseadmete hooldus usalda proffidele?

EcoGreen meeskond on saanud rasvakanalite puhastamiseks spetsiaalse väljaõppe Hispaanias ning selle tõenduseks on meil olemas ka rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud sertifikaadid.

Koolitatud ja sertifitseeritud meeskonna ning korrektsete töövahenditega garanteerib EcoGreen Teie toitlustusasutuse ventilatsioonisüsteemi tuleohutuse!

ventilatsiooni puhastus

Kliimaseadmete hooldus ja remont!

Usalda kliimaseadmete remont ja hooldus proffidele!

Köögi rasvakanalite puhastamine

EcoGreen - teie partner hoolduses

Köögi rasvakanalite õigeaegne ning regulaarne puhastamine tagab teile turvalise- ning hügieenilise töökeskkonna. Valides meid oma ventilatsioonisüsteeme või rasvakanaleid puhastama võite olla kindlad, et saate turu parima teenuse mõistliku hinnaga.