info@ecogreen.ee

54002207

Ventilatsiooni hooldus

Ventilatsiooni hooldus ja puhastamine usalda spetsialistidele. Oleme koolitatud profid parimate seadmetega ning teostame teie ventilatsioonile puhastuse mure- ja higivabalt, et saaksite jälle mugavalt ja turvaliselt keskenduda teile olulistele asjadele.

Küsi Ventiliatsiooni hoolduse hinda!

Võta meiega ühendust, ning teostame Teie ventilatsioonisüsteemile tasuta kontrollakti, selgitamaks välja torustiku puhtusastme.

Ühtlasi esitame koos digitaalse kontrollaktiga ühes ka hinnapakkumise torustiku puhastamiseks.


Ventilatsiooni hooldus murevabalt

Teie ventilatsioonisüsteemide hooldamisel kasutame kaasaegseid masinaid ning parimat ning sertifitseeritud tehnoloogiat. EcoGreen kasutab tuleohtlike rasvakanalite puhastamisel kõrgtehnoloogilist seadmete komplekti “Tegras” tänu millele saame teile garanteerida parima võimaliku tulemuse mõistliku hinnaga.

Tellides oma väärtusliku köögi ühe tähtsaima hooldustöö proffide käest, saate olla kindlad, et töötate parimates võimalikes tingimustes ning loomulikult tuleohutus keskkonnas.

Miks tasub ventilatsiooni hooldamine usaldada proffidele?

EcoGreen meeskond on saanud rasvakanalite puhastamiseks spetsiaalse väljaõppe Hispaanias ning selle tõenduseks on meil olemas ka rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud sertifikaadid.

Koolitatud ja sertifitseeritud meeskonna ning korrektsete töövahenditega garanteerib EcoGreen Teie toitlustusasutuse ventilatsioonisüsteemi tuleohutuse!

Teostatud tööde akt Päästeametile!

EcoGreen poolt teostatud ventilatsioonitööde aktid on päästeametile esitatavad.

Ventilatsiooni hooldus telli asjatundjatelt!

Miks on ventilatsioonisüsteemide korrapärane hooldus tähtis?

Köögi rasvakanalite puhastamine

Korrapärase hoolduse eelised

Siin tekstis kasutad veel märksõna ja selle variatsioone ja tood välja mõned plussid, mis kliendile hooldusega kaasnevad, teed nii pika teksti, et visuaalselt sobib. Unikaalne tekst igal pool, kopeerida ei tohi, aga sama mõtet teiste sõnadega võib.