info@ecogreen.ee

54002207

Ventilatsiooni puhastus usalda proffidele!

Ventilatsiooni puhastus mure- ja higivabalt. Teostame teie ventilatsioonisüsteemidele põhjaliku puhastuse, et saaksite jälle hügieeniliselt ja turvaliselt keskenduda sellele, mida te kõige paremini teete. Küsi vent. puhastuse hinnapakkumine ning alustame koostööd!

Kontakt

Võtke meiega ühendust!

Vastame Teie päringule 24h jooksul!


Ventilatsiooni puhastus usalda EcoGreenile!

Ventilatsiooni puhastus on tähtis ja oluline samm tagamaks teie ettevõtte või elamu tuleohutuse- ja hügieenilisuse, et saaksite keskenduda sellele, mida te igapäevaselt teete. Meie ventilatsiooni puhastuse teenus on professionaalne – kasutame oma töös ainult sertifitseeritud seadmeid ning ennast tõestanud töövõtteid.

Tellides ühe vastutusrikkaima puhastustöö meie käest, võite kindlad olla, et teie ventilatsioon on heades kätes. Lisaks ventilatsiooni puhastuse läbiviimisele väljastame teile ka tehtud tööde akti, mille saate päästeametile esitada.

Ventilatsiooni puhastamisel kasutame vaid rahvusvaheliselt tunnustatud LIFA AIR seadmeid.

LIFA Air toodab ventilatsioonisüsteemide hooldamiseks ja puhastamiseks kõige kvaliteetsemaid ja efektiivsemaid seadmeid mis tagavad parima võimaliku tulemuse.

ventilatsiooni puhastus

LIFA Harjamasin

Suurtemate ventilatsioonisüsteemide torustikus oleva tolmu ja mustuse lahti harjamiseks vajalik seade. Puhastusseadme jõuallikaks on elekter. Antud puhastustehnoloogia on asendamatu just suure läbimõõduga ventilatsioonitorustike puhastamisel.
LIFA AIR Special Cleaner 25 võimaldab ventilatsioonitorustiku ka desinfitseerida ja märgpuhastada.

LIFA Alarõhu seade

Sissepuhke torustiku puhastamiseks vajalik seade Kasutades sissetuleva õhu kanalite puhastamisel alarõhu seadet, tagab see lõpptulemusena puhtama ventilatsioonitorustiku ning puhtama töökeskkonna.
Alarõhu seade ühendatakse puhastuse ajaks ventilatsioonisüsteemi külge, et puhastamisel tekkiv tolm ei jääks ventilatsioonitorustikku ringlema, vaid jõuaks alarõhu sees olevasse HEPA filtrisse.

Võllvaier

Ventilatsioonitorustikus oleva tolmu ja mustuse lahti harjamiseks vajalik tarvik. Võllvaieri otsa kinnitatakse vastavalt ventilatsioonitorustiku läbimõõdule ja mustuse tüübile spetsiaalne harjas. 8 meetri pikkune võllvaier tross aetakse korduvalt läbi ventilatsioonitorustiku, ning minutis ca 1500 pööret tegev harjas võtab lahti ventilatsioonitorustikku kinnistunud mustuse, mis omakorda "imetakse" alarõhu seadmes olevasse HEPA filtrisse

Ventilatsiooni puhastus erakliendile

Eramute ventilatsiooni puhastus, ventilatsiooniseadmete remont ja hooldus ning õhuhulkade mõõdistamine ja tasakaalustamine.

Saa osa kõige sõbralikumast, läbipaistvamast ja kvaliteetsema teostusega ventilatsioonisüsteemide puhastusteenusest Eestis!

Mida oodata, tellides ventilatsiooni puhastamine ettevõttelt EcoGreen?

 1. Koostame Teile arusaadava ja detailse tööde kirjeldusega hinnapakkumise 24h jooksul peale päringu esitamist.
 2. Hinnapakkumise sobivuse korral võtame Teiega ühendust ning leiame Teile sobiva aja ventilatsiooni puhastusteenuse teostamiseks.
 3. Ventilatsiooni puhastus Nordic Air spetsialistide poolt ei tekita tolmu, lärmi ega nõua Teie poolt mingeid ettevalmistusi, palume Teilt vaid tagada meie redeliga toimetavale töömehele ligipääs ventilatsiooniseadmele ning tubades olevatele õhujaoturitele ehk plafoonidele.
 4. Tööde teostamise ajal jälgime alati ka seda, kas puhastatavas ventilatsioonisüsteemis leidub puudusi või defekte nagu näiteks kinni vajunud tuletõkkeklapid, põhjendamatult tugev või ebapiisav õhuvoolud või ehituspraak (viimast esineb kahjuks meie eramajade puhul üpris tihi)
 5. Peale tööde teostamist koostame ventilatsioonitorustikust „enne ja pärast“ piltidega, kirjaliku ja detailselt lahti seletatud akti, milles anname põhjaliku ülevaate teostatud töödest, teostusmeetoditest, kasutatud seadmetest, avastatud vigadest ja puudustest.
  Antud akti aktsepteerivad nii päästeamet kui ka kindlustuspakkujad.

Ventilatsiooni puhastus ärikliendile

Oleme koostööpartnerid mitmetele tuntud kinnisvarahaldus ettevõtetele Eestis!

Loodame, et meie koostööpartneriks saab ka Teie ettevõte!

Mida oodata, tehes koostööd ettevõttega EcoGreen?

Kinnisvara haldusfirmadele pakume järgmist:

 1. Tasuta kontrollaktide koostamine – Selgitame välja ventilatsioonisüsteemi puhtusastme   vastavalt EVS 812-2:2014 standardile.
  Kontrollakti koostame ja esitame Teile digitaalselt ning seda aktsepteerib päästeamet!
 2. Asjalikku konsultatsiooni ning kiirust probleemide lahendamisel.
 3. Tugevat ja professionaalset koostööpartnerite võrgustikku – Teeme tihedat koostööd ka kliimaseadmete,  küttesüsteemide ja ventilatsioonisüsteemide paigaldamise ning hooldamisega tegeleva staažika ettevõttega AirBuild OÜ, tänu millele saame hakkama ka kõige keerukamate ja kiireloomulisemate olukordadega!
 4. Mõistliku ning läbipaistvat ja ennekõike stabiilset hinnapoliitikat.
 5. Professionaalset, meeldivat ja sujuvat koostöö kulgu.

Ventilatsiooni puhastus korteriühistutele

Teostame lisaks ventilatsioonisüsteemide puhastamisele ka vanemat tüüpi paneel- ja kivimajade kivišahtide puhastamist ning ka „fresh“ klappide puhastust

Kuidas käib ventilatsioonisüsteemide puhastamine kortermajas?!

Kortermaja ventilatsiooni puhastamine on kliendile kiire, mugav ja lihtne protsess!

 1. Koostame Teile arusaadava ja detailse tööde kirjeldusega hinnapakkumise 24h jooksul peale detailse päringu esitamist või objektiga tutvumist.
 2. Hinnapakkumise sobivuse korral valime koos KÜ juhatuse või tööde tellijaga sobivad kuupäevad puhastustööde teostamiseks.
 3. Koostame internetis täidetava puhastustööde graafiku mis saadetakse laiali kõikidele kortermaja elanikele, milles saavad elanikud valida graafikus välja pakutud kuupäevadel ja kellaaegadel sobiva ajavahemiku ventilatsiooni puhastustööde teostamiseks.
 4. Ventilatsiooni puhastus EcoGreen spetsialistide poolt ei tekita tolmu, lärmi ega nõua korterielanike poolt mingeid ettevalmistusi, palume vaid tagada redeliga toimetavale töömehele ligipääs ventilatsiooniseadmele ning tubades olevatele õhujaoturitele ehk plafoonidele.
 5. Tööde teostamise ajal jälgime alati ka seda, kas puhastatavas ventilatsioonisüsteemis leidub ka puudusi / defekte nagu näiteks kinni vajunud tuletõkkeklapid, põhjendamatult tugev või ebapiisav õhuvool või ehituspraaki.
 6. Peale tööde teostamist koostame ventilatsioonitorustikust „enne ja pärast“ piltide ja kirjaliku detailse seletusega akti, milles anname ülevaate teostatud töödest, teostusmeetoditest, kasutatud seadmetest, avastatud vigadest ja puudustest.
  Antud akti aktsepteerivad nii päästeamet kui ka kindlustuspakkujad.

Oleme tunnustatud Lifa Air sertifikaatidega

Ventilatsiooni puhastus telli eksperdilt!

Miks tellida oma vent. puhastus proffidelt?

Köögi rasvakanalite puhastamine

EcoGreen - teie ventilatsioonipartner

Ventilatsiooni puhastus on puhta keskkonna- ja tuleohutuse vaatevinkklist üks olulisimaid faktoreid. Puhastatud ventilatsioon tagab turvalise keskkonna ja puhta õhu, olgu tegemist ettevõtte- või korteriühistu ruumidega.

Kontakt

Võtke meiega ühendust!

Vastame Teie päringule 24h jooksul!