info@ecogreen.ee

54002207

Köögi rasvakanalite puhastamine

Köögi rasvakanalite puhastus usald oma ala spetsialistidele. Teostame teie köögi rasvakanalitele põhjaliku puhastuse, et saaksite jälle turvaliselt ning hügieeniliselt oma igapäevatoimetusi teha.

Kontakt

Võtke meiega ühendust!

Vastame Teie päringule 24h jooksul!


Köögi rasvakanalite puhastus

Teie köögi rasvakanalite puhastamisel kasutame vaieldamatult kõige efektiivsemaid ja kaasaegsemaid seadmeid ning meetodeid.

EcoGreen kasutab tuleohtlike rasvakanalite puhastamisel kõrgtehnoloogilist seadmete komplekti “Tegras” tänu millele saame teile garanteerida parima võimaliku tulemuse mõistliku hinnaga.

Tellides oma väärtusliku köögi ühe tähtsaima hooldustöö proffide käest, saate olla kindlad, et töötate parimates võimalikes tingimustes ning loomulikult tuleohutus keskkonnas.

Miks tasub köögi rasvakanalite puhastus tellida eksperdilt?

EcoGreen meeskond on saanud rasvakanalite puhastamiseks spetsiaalse väljaõppe Hispaanias ning selle tõenduseks on meil olemas ka rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud sertifikaadid.

Koolitatud ja sertifitseeritud meeskonna ning korrektsete töövahenditega garanteerib EcoGreen Teie toitlustusasutuse ventilatsioonisüsteemi tuleohutuse!

Teostatud tööde akt Päästeametile!

EcoGreen poolt teostatud ventilatsioonitööde aktid on päästeametile esitatavad.

Köögi rasvakanalite puhastamise eelised

Miks tasub teie köögi rasvakanaleid regulaarselt hooldada?

Köögi rasvakanalite puhastamine

Teie usaldusväärne partner!

Köögi rasvakanalite õigeaegne ning regulaarne puhastamine tagab teile turvalise- ning hügieenilise töökeskkonna. Valides meid oma ventilatsioonisüsteeme või rasvakanaleid puhastama võite olla kindlad, et saate turu parima teenuse mõistliku hinnaga.