info@ecogreen.ee

54002207

Köögikubude puhastamine

Köögikubude puhastus usalda oma ala spetsialistidele. Teostame teie köögikubudele põhjaliku puhastuse, et saaksite jälle turvaliselt ning hügieeniliselt oma igapäevatoimetusi teha.

Telli köögikubude puhastamise pakkumine!

Võta meiega ühendust, ning teostame Teie ventilatsioonisüsteemile tasuta kontrollakti, selgitamaks välja torustiku puhtusastme.

Ühtlasi esitame koos digitaalse kontrollaktiga ühes ka hinnapakkumise torustiku puhastamiseks.


Köögikubude puhastus

Teie köögi rasvakanalite puhastamisel kasutame vaieldamatult kõige efektiivsemaid ja kaasaegsemaid seadmeid ning meetodeid.

EcoGreen kasutab tuleohtlike rasvakanalite puhastamisel kõrgtehnoloogilist seadmete komplekti “Tegras” tänu millele saame teile garanteerida parima võimaliku tulemuse mõistliku hinnaga.

Tellides oma väärtusliku köögi ühe tähtsaima hooldustöö proffide käest, saate olla kindlad, et töötate parimates võimalikes tingimustes ning loomulikult tuleohutus keskkonnas.

Miks tasub köögikubude puhastus tellida eksperdilt?

EcoGreen meeskond on saanud rasvakanalite puhastamiseks spetsiaalse väljaõppe Hispaanias ning selle tõenduseks on meil olemas ka rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud sertifikaadid.

Koolitatud ja sertifitseeritud meeskonna ning korrektsete töövahenditega garanteerib EcoGreen Teie toitlustusasutuse ventilatsioonisüsteemi tuleohutuse!

Teostatud tööde akt Päästeametile!

EcoGreen poolt teostatud ventilatsioonitööde aktid on päästeametile esitatavad.

Köögikubude puhastamise eelised

Miks tasub teie köögi rasvakanaleid regulaarselt hooldada?

Köögi rasvakanalite puhastamine

Teie usaldusväärne partner!

Köögi rasvakanalite õigeaegne ning regulaarne puhastamine tagab teile turvalise- ning hügieenilise töökeskkonna. Valides meid oma ventilatsioonisüsteeme või rasvakanaleid puhastama võite olla kindlad, et saate turu parima teenuse mõistliku hinnaga.