info@ecogreen.ee

54002207

Ventilatsiooni projekteerimine

Ventilatsiooni projekteerimine usalda kogemustega sertifitseeritud proffidele. Jätke meile oma visioon ja projekti andmed ning projekteerime teile funktsionaalse ja efektiivse ventilatsioonisüsteemi.

Küsi ventilatsiooni projekteerimise pakkumine!

Võta meiega ühendust, ning aitame teil projekteerida teie vajadustele ja võimalustele sobiva ventilatsioonisüsteemi. Ükski ventilatsioonissüteem pole meie jaoks liiga suur või väike. Võtke meiega ühendust ning teeme teile pakkumise juba paari tööpäeva jooksul.


Ventilatsiooni projekteerimine

Teie köögi rasvakanalite puhastamisel kasutame vaieldamatult kõige efektiivsemaid ja kaasaegsemaid seadmeid ning meetodeid.

EcoGreen kasutab tuleohtlike rasvakanalite puhastamisel kõrgtehnoloogilist seadmete komplekti “Tegras” tänu millele saame teile garanteerida parima võimaliku tulemuse mõistliku hinnaga.

Tellides oma väärtusliku köögi ühe tähtsaima hooldustöö proffide käest, saate olla kindlad, et töötate parimates võimalikes tingimustes ning loomulikult tuleohutus keskkonnas.

Miks tasub ventilatsiooni projekteerimine tellida eksperdilt?

EcoGreen meeskond on saanud rasvakanalite puhastamiseks spetsiaalse väljaõppe Hispaanias ning selle tõenduseks on meil olemas ka rahvusvaheliselt kõrgelt tunnustatud sertifikaadid.

Koolitatud ja sertifitseeritud meeskonna ning korrektsete töövahenditega garanteerib EcoGreen Teie toitlustusasutuse ventilatsioonisüsteemi tuleohutuse!

Miks tellida projekteerimine eksperdilt?

Tellige ventilatsioonisüsteemide paigalduse pakkumine juba täna!

Köögi rasvakanalite puhastamine

Teie usaldusväärne partner!

Ventilatsioonisüsteemide paigaldus, müük ja hooldamine on meie põhitegevus. Saame hakkama ka kõige keerulisemate nõudmistega ventilatsioonisüsteemide paigaldusega. Küsige pakkumist juba täna